• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mehmetaliguler
  • https://twitter.com/maliguler06
    • Mehmet Ali GÜLER
    • Kişisel ve Mesleki Web Sitesi

Muhasebe Kitapları'm
   

   

   

 Örnek sayfaları indirmek için tıklayınız... 

FİYAT LİSTESİ: 


GENEL MUHASEBE                  45 TL
TEMEL MUHASEBE                  40 TL 
ŞİRKETLER MUHASEBESİ        40 TL 
MALİYET MUHASEBESİ           35 TL 
DEFTER VE BELGE SETİ          35 TL 
BECERİ EĞİTİMİ İŞ DOSYASI  30 TL

Kargo ücretleri sipariş sayısına göre değişklik göstermektedir...


Değerli Meslektaşlarım;
 
2021-2022 Eğitim Öğretim yılı için Muhasebe UYGULAMA DEFTERLERİ'miz hazırdır. Kitaplarımız uzaktan eğitim süreçleri için de örnek uygulamalar ve çözüm alanları ile uygundur... 
 
Temel Muhasebe (Muhasebe-1) defteri 290 sayfadan oluşuyor. Ayrı bir defter, muhasebe defterleri, modül veya belge seti almaya gerek bırakmayacak şekilde, bilgi kirliliğinden uzak konu özetleri, tüm muhasebe belgeleri ve uygulama soruları kitapta mevcut. Öğrencilerin ayrıca modül, ders defteri, mali defter almasına, boş belge fotokopisi çekmesine gerek yoktur. MEB 9.Sınıf Temel Muhasebe Kitabı ile uyumludur. 
 
Genel Muhasebe (Muhasebe-2) defteri 345 sayfa. Muhasebe ön bilgileri, mali tablolar ve hesap kavramı konuları ardından her bir hesap grubu (Hazır Değerler-Stoklar gibi) kendi içinde ayrı ayrı alınmış, hesaplar ve işleyişleri açıklanmış, her grup sonunda uygulama soruları verilmiş ve çözüm için gerekli yevmiye defteri, defteri kebir, mizan, bilanço, gelir tablosu da çözüme hazır bir şekilde soruların altına eklenmiştir. Muhasebe sürecini bütün olarak anlatan birçok monografi ve çözüm alanları da mevcuttur. Öğrencilerin ayrıca modül, ders defteri, mali defter almasına, boş belge fotokopisi çekmesine gerek yoktur.
 
Şirketler Muhasebesi defteri 275 sayfa. Şahıs ve Sermaye şirketleri ile ilgili bilgiler özet olarak verilmiş, şirketlerle ilgili kuruluş, sermaye değişiklikleri, kâr-zarar dağıtımları ve tasfiye işlemleri örnekleri ve çözüm için gerekli yevmiye defteri, defteri kebir, mizan, bilanço, gelir tablosu da çözüme hazır bir şekilde soruların altına eklenmiştir. Önceki baskıya ek olarak kooperatifler modülü de kitaba eklenmiştir. Öğrencilerin ayrıca modül, ders defteri, mali defter almasına, boş belge fotokopisi çekmesine gerek yoktur.
 
Maliyet Muhasebesi defteri 200 sayfa. Sözel konular özet olarak verilmiş, maliyet hesapları ve işleyişleri anlatılarak, stok kartı, gider dağıtımları, maliyet yöntemleri, maliyet kayıtları örnekleri ve çözüm için gerekli yevmiye defteri, defteri kebir, mizan, bilanço, gelir tablosu da çözüme hazır bir şekilde soruların altına eklenmiştir. Öğrencilerin ayrıca modül, ders defteri, mali defter almasına, boş belge fotokopisi çekmesine gerek yoktur.
 
Defter, Belge ve Beyanname Seti 210 sayfa. Temel Muhasebe ve ilgili diğer dersler için gerekli tüm belgeler, beyannameler ve defterler boş hali ile öğretim programı sıralamasına göre verilmiş, uygulama yapılması için hazır hale getirilmiştir. Belgeler ait olduğu kurum ve kuruluşlara göre sınıflandırılmıştır. Hem belgelerin tek kapak altında toplanması hem de boş belge bulunması zorluğunun aşılması ve zaman kaybının önlenmesi bakımından oldukça kullanışlıdır.
 
İşletmelerde Beceri Eğitimi Öğrenci İş Dosyası 160 sayfadan oluşmaktadır. Öğrencilerin iş dosyası hazırlaması gerekli tüm özet alanları, belgeler, defterler ve uygulamalar hazır halde verilmiş, her iş ve uygulamaya puan belirlenmiş ve her ay ve yılsonunda bu iş ve uygulamaların değerlendirilmesi için çizelgeler eklenmiştir. İş sözleşmesi ve dönem içinde kullanılması muhtemel belgeler de kitaba eklenmiştir. Öğrencilerin daha kolay bir şekilde iş dosyası hazırlaması ve değerlendirme sırasında aynı kriterlerin uygulanması koordinatör öğretmenler için de kolaylık sağlayacaktır.
 
 
 
Dört kitap da birinci sınıf kâğıda A4 boyutunda basılarak öğrencilerin derste sıra üzerinde rahat kullanmaları için spiral cilt şeklinde ciltlenmiştir.

 Örnek sayfaları indirmek için tıklayınız... 

Not: Örnek sayfalar kitaplardan rastgele sayfa olarak alınmaktadır... 


Bilgi ve İrtibat için : Mehmet Ali GÜLER  0 505 527 27 96 

(Mesaj göndermek için Facebook MSN ya da Whatsapp kullanabilirsiniz... )


 Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret134595
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.023719.1000
Euro20.491120.5732
Hava Durumu
Saat